Dřevěné žetony činností (nejen) pro děti

490  vč. DPH

Dřevěné herní žetony pro děti. Nechejte dětskou ruku osudu vybrat činnost nebo odměnu pro další den. Dřevěné žetony s množstvím různých zábavných činností nebo odměn nejen pro děti, ale i celou rodinu.

Vlastnosti

Další informace

Hmotnost 0.1 kg
Rozměry 10 × 10 × 4 cm
Barva

Přírodní mat

Materiál

Březová překližka

Popis produktu

Představujeme vám dřevěné herní žetony plné zábavy a dobrodružství! Tento kouzelný pytlík obsahuje širokou paletu různých činností a odměn, které rozvíjí kreativitu, spolupráci a přinášejí radost nejen dětem, ale i celé rodině.

S tímto originálním setem si můžete dopřát nepřeberné množství aktivit, bez ohledu na počasí nebo roční období. Stačí jen zamíchat a vytáhnout žeton s překvapením! Co nás dnes čeká? Možná budeme tvůrci uměleckých děl, vyrážet na dobrodružné cesty, hrát oblíbené hry, nebo třeba rozvíjet dovednosti a učit se novým věcem.

Vyrobené z dřevěné překližky, kde každý žeton je jedinečný a plný potěšení. Tyto žetony nejsou jen zábavnými aktivitami, ale také nástrojem pro vytváření nezapomenutelných vzpomínek.

Nechejte se unést kouzlem překvapení s pytlíkem plným her a činností, které zasáhnou každého člena rodiny. Užijte si společné chvíle plné radosti, smíchu a tvořivosti a nechte náhodu rozhodnout, co pro vás přinese každý nový den!

 

Sada obsahuje:

42 dřevěných žetonů
textilní pytlík

Vlastní rozměry

Výrobek je možné upravit na míru dle požadavků.

Barva dle přání

Nelíbí se vám naše barvy? Můžeme je upravit dle vašeho vkusu

Vlastní nápis

Můžeme přidat váš text, činnosti nebo odměny

Přírodní materiály

Používáme převážně přírodní materiály jako je dřevo a textil